• Укр Рус
+38 (097)185-82-22 +38 (093)985-82-22

Що потрібно знати для правильного вибору ламінату?

 

Зробити вибір при покупці ламінату досить важко, так як ринок надає нам численний асортимент зі своїми достоїнствами і декоративними перевагами. І тут виникає питання: як же правильно підібрати ламінат для свого будинку, квартири або офісу?

Перше, що потрібно знати: з чого складається ламінат.

       1.Захисний шар.


Захисна прозора плівка, просочена меламиноформальдегидною смолою, захищає ламінат від втрати насиченості і яскравості кольору під впливом прямих сонячних променів, а також від механічних ударів, подряпин, забруднень.

      2. Декоративний шар.


Шар, завдяки якому, ми маємо можливість підібрати собі ламінат під будь-який інтер'єр, вибираючи з численних малюнків і квітів. Сприяє цьому папір, що складається з малюнків і просоченый смолами, який імітує камінь, кахель, дерева різних порід.

     3.  Несуча основа.


Це деревоволокниста плита, яка визначає міцність майбутньої підлоги, оскільки володіє підвищеною щільністю і пружністю. Одночасно забезпечує тепло - і шумоізоляцію.

     4.  Водонепроникний шар.


Найчастіше зроблений з паперу, просоченого з обох сторін смолою, яка захищає від вологи, грибка, парів.

Друге, що необхідно знати: на які класи, ділится ламінат і який підійде саме Вам.


          Клас 31 (АС3)


Ламінат цього класу має середню зносостійкість і вологостійкість. Застосовується в комерційних приміщеннях з малим навантаженням: конференц-залах, невеликих кабінетах, переговорних. Термін служби складе в середньому 2-3 роки. Для застосування в домашніх умовах, в кімнатах з малим навантаженням, такий ламінат може прослужити 12 років.

          Клас 32 (АС4)


Це найбільш поширений і популярний клас ламінату. Використовується в комерційних приміщеннях із середнім навантаженням і прослужить в середньому 3-5 років. Якщо покласти такий ламінат в домашніх приміщеннях з високим навантаженням, то він може прослужити до 15 років. Характеризується відмінним поєднанням естетичних і експлуатаційних якостей.

          Клас 33 (АС5)


Використовується в комерційних приміщеннях з інтенсивним навантаженням, прослужить 5-6 років. У домашніх умовах термін служби збільшується до 18-20 років. Міцний, надійний і довговічний вид ламінату.

          Клас 34 (АС6)
Цей клас ламінату знаходиться ще на стадії затвердження і схвалення технічними комісіями. Його використання планується виключно в комерційних цілях і на площах з інтенсивно високим навантаженням: супермаркетах, вокзалах і т.д.

Також важливим фактором є товщина ламінату, чим товще, тим надійніше. При покупці обов'язково звертайте увагу на упаковку, де мають бути вказані всі необхідні позначення: виробник, клас, розміри і т.д.


Перед походом у магазин вимірюйте площу, в якій Ви збираєтеся укласти ламінат, так Вам зможуть більш точно прорахувати кількість. Для правильного підбору малюнка, проведіть підбір колірної гами відповідно до Вашого дизайну інтер'єру, заздалегідь.


Будемо дуже раді, якщо наші поради допоможуть Вам зробити правильний вибір при покупці ламінату.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно