• Укр Рус
+38 (097)185-82-22 +38 (093)985-82-22

Ламінована фанера, характеристики, застосування, зберігання

У наш час кожен день з'являються нові товари, які потім стають просто не замінними в тій чи іншій сфері життя людини. Наприклад, зараз в будівництві велику популярність здобула ламінована фанера. Завдяки структурі поверхні, яка покрита плівковою папером і просякнута фенолами і меламіновими смолами, вона стійка до вологи і до впливу різних хімічних речовин. Цей будівельний матеріал має підвищену міцність і довговічність, а також безпечний для здоров'я. Виготовляють фанеру з березової основи та комбінованої з інших порід дерев.

Застосування ламінованої фанери стало не замінним в таких сферах діяльності як:


Транспортне машинобудування - широко використовують при виробництві кузовів, причепів, дверей, підлог вантажних автомобілів. Є не замінної при обробці яхт, виготовленні залізничних вагонів, а також суднобудуванні.

Будівництво - використовується для опалубки, для виробництва міжкімнатних дверей, при перекритті стін, будівництві колон, також гарне рішення для виготовлення нековзних підлог.


Сервісне, торгове та складське обладнання - використовується при виготовленні підлог в складських і торгових приміщеннях, розвантажувально-навантажувальних майданчиках і складських містках.


Виробництво меблів - використовується для вирішення різноманітних дизайнерських ідей: шаф, тумб, меблі для кухні, декоративні скриньки і багато іншого.

Правила використання і зберігання.


Щоб ламінована фанера прослужила якомога довше, потрібно знати правила правильного догляду за нею. При виробництві фанера підлягає розпилу, після чого утворюються відкриті торці, які є слабкими місцями. Через не захищені торці вона наповнюється вологою і втрачає свою міцність. Тому при покупці ламінованої фанери її краї потрібно обробити спеціальними акриловими фарбами в кілька шарів.


Щоб уникнути, налипання бетону на фанеру, а так само щоб не виникало труднощів з розпалублюванням, необхідно перед початком робіт наносити на поверхню опалубні масло і тільки після повного висихання починати роботи.


По закінченню монтажних робіт, поверхню матеріалу необхідно очищати від бетону та інших розчинів і сумішей.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно