• Укр Рус
+38 (097)185-82-22 +38 (093)985-82-22

Про компанію

Інтернет-мазин ZION - високоякісні будівельні матеріали

 

Інтернет-магазин ZION пропонує Вам великий асортимент високоякісних будівельних матеріалів. Ми прагнемо максимально спростити та суттєво полегшити процес Вашого будівництва та ремонту. У нас Ви можете придбати всі необхідні будівельні матеріали в одному місці і за вигідними цінами. 

Націлившись на безупинне зростання і довгострокове стабільне співробітництво, ми готові запропонувати Вам комплексний підхід до вирішення Вашого завдання - наші консультанти допоможуть Вам визначити потрібний саме для Ваших цілей матеріал, а служба доставки в найкоротші терміни доставить замовлений товар в будь-яке зручне місце за вказаною адресою.

Залиште клопоти, пов’язані з нудними поїздками у пошуках кращих будівельних матеріалів! Кращі бренди, що завоювали довіру на українському ринку будівельних матеріалів, Ви зустрінете на сторінках нашого інтернет-магазину ZION.

Гідну якість за гідною ціною, можливість покупки як гуртовими, так і роздрібними партіями, поставки будівельних матеріалів під замовлення, зручна система оплати плюс оперативна доставка! 

Ми економимо Ваш час та кошти!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно